HSS Daire TestereYüksek hız çeliği (HSS) daire testereler, ağırlıklı olarak borular, profiller ve içi dolu çelik bazlı materyallerin kesiminde kullanılır. Ayrıca daha küçük hacimlerde, paslanmaz materyallerin kesiminde de tercih edilmektedir.

HSS DAIRE TESTERE ÖLÇÜLERI
Kinkelder HSS daire testere grubu, 150 - 630 mm. çap aralığında ve Flash Chrome, Titanyum Nitrur (TIN), Titanyum Karbon Nitrur (TICN), Krom Nitrur (CrN)ve Titanyum Alüminyum Nitrur (TiAIN) kaplama serileri müşterilerimize sunulmaktadır.
Testerelerimiz daima uygun ölçüler ve diş seçimleri ile stoklarımızda mevcuttur. Bununla birlikte müşterilerimizin özellikli üretimlerine cevap verebilme amacı ile ihtiyaca özel testere siparişleri büyük titizlikle yerine getirilmektedir. 

Kuru buharlama işlemi görmüş Alpha testere, kaplamasız bir testere ile karşılaştırıldığında mavi oksit kuru kaplaması ile daha uzun testere ömrü sunar.

İleri teknoloji ince tabaka kaplama testereyi kenarlarda ortaya çıkabilecek aşınmalara karşı korur. Bu teknoloji uzun kesme ömrü sağlamakla birlikte yüzey kalitesini arttırır.
 

Ekonomi 3000 testereler maliyette tasarrufu sağlayan özel kaplamalı ve korumalı daire testerelerdir.

Özel kaplaması sayesinde yüksek ısı dayanıklılığına ve düşük kırılma katsayısına sahiptir.

Yüksek termal yalıtım kapasitesi ile birlikte özel çok katmanlı kaplaması Fusion testerenin püskürtmeli (mist) soğutma ile yüksek hızlarda daha sert materyalleri kolaylıkla kesmesine imkan tanır.

Daha yüksek oksidasyon ısı derecesinden dolayı TİN kaplı Solar testere yüksek çekme direncine sahip materyallerin kesimine rahatlıkla imkan sağlar. PVD kaplamanın göbeğine kadar uzanmaktadır.

Pulsar testereler düşük sürtünme özelliği ile yüksek hızlarda daha sert materyallerin kesiminde uzmandır. Ayrıca paslanmaz çelik kesimleri için uygundur.

Power 3000 Paslanmaz Çelik Kesimi için PVD Kaplaması ile Daha Uzun Ömür

Power Integral ince kesim geometri teknolojisi ile üretilmiştir. Daire testere kalınlığı yüksek kesim kuvvetine karşın güçlendirilmiştir.